• Ogłoszenia

• Sandrox

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
    • Skip3r

Admin Miesiaca   30.01.2017

Powraca konkurs na Admina Miesiaca, poznaj szczegoly - wiecej w dziale Ogloszenia  
    • MafiOozo

Wygraj CS:GO w konkursie LOTTO!   14.02.2017

Wytypuj liczby i wygraj CS:GO w konkursie LOTTO! Więcej w dziale "Konkursy"
Menel

Dziesiąte wydanie.

27 postów w tym temacie

Jest parę błędów :

An'ie // Jak już nie chcecie napisać Anie by pokazać cały nick nie powinniście zeżreć a i powinno to wyglądać tak :Ana'ie :>

Zapomnieliście dodać kolor do Super adminów.

Przy tekście Menela o działach na forum można się przeczepić że wszystko opisywał z góry na dół a później nagle przypomniało mu się o elementach, o których wcześniej zapomniał np. tabela serwerów. Jak już opisujemy z góry na dół to przy tym zostańmy a nie później wracamy znowu na opis górnej części forum.

Ogólnie chłopaki dobra robota i czekam na drugie wydanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak pisal Twin to az chcialo sie czytac bo czlowiek niewiedzial co bedzie w tej histori dalej, tutaj jest to wywiad czysto formlany ale jak najbardziej na plus :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Menel i spółka

Na waszym miejscu zrezygnowałbym się na samą myśl pisania Pochylnia News. Ogrom pracy włożony w to wydanie jest naprawdę widoczny (nie chodzi mi o samą rozpiętość wywiadu, lecz o ilość treści przekazanej użytkownikom). Ogólnie: Panowie, dziękujemy! :)

Rok podsumowany co do joty. Aż miło się czyta o tym co przeżywaliśmy przez ten czas. A co do 4 lat, to jest to mało w porównaniu do tego, co przed nami ;)

Ale na następne Pochylnia News nie chcę czekać następny rok i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tKnn. i wszyscy inni, nie tylko ja w to włożyłem dużo pracy. Mistrzu, Sparta, Hax i Twin także przyczynili się do tego, aby po roku powstało kolejne wydanie Pochylnia News. Jest to wspólne dzieło wielu ludzi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.10.2014 o 18:29, Menel napisał:

tKnn. i wszyscy inni, nie tylko ja w to włożyłem dużo pracy. Mistrzu, Sparta, Hax i Twin także przyczynili się do tego, aby po roku powstało kolejne wydanie Pochylnia News. Jest to wspólne dzieło wielu ludzi ;)

Jebią mnie oklaski, ja chce wspólne wydanie Pochylnia News - Vanilla & Santano :D, będzie ciekawie :D. Idę po popcorn :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matko boska ja chyba sobie w sygnie wstawie schemat mojego nicku... Ana- to jest takie ponoć Argentyńskie imię które-gdyby nie mój pojebany tatuś- nosiłabym do dziś ( podniecony faktem moich urodzin w urzędzie pomylił kolejność nadania mi imienia...faceci...) więć skrów An'ie jest jak najbardziej na miejscu. NIe cierpie jak ktoś pisze Aniu bo to jest całkiem co innego..

A co do reportażu- smakowity, fajnie się czytało tylko strasznie mało było o moim ProCODzie;( przecież każy woli czytać o ProCODzie jak o csgo:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.10.2014 o 18:19, Mistrzu napisał:

Next wydanie rozumiem pisze Vanilla i Santano :).

Dnia 19.10.2014 o 18:30, Mistrzu napisał:

je*** mnie oklaski, ja chce wspólne wydanie Pochylnia News - Vanilla & Santano :D, będzie ciekawie :D. Idę po popcorn :D.

Ktoś tu podejmuje decyzje za mnie; ja nawet nie mam pojęcia o tym, kto dołączył mnie do zacnej grupy zwanej "Reporter".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze wyszło, choć dodałbym do składu administracji odnośniki do profilów i także pod nazwą grupy mały opis za co są odpowiedzialni (takie małe co nieco, ale każdy raczej powinien wiedzieć co i jak). PS: Nie zaznaczyłeś grupy Super Admin kolorkiem - poprawiłem to w wydaniu. Oczywiście cała robota jak najbardziej na duży plus, wiele się można dowiedzieć co wydarzyło się przez dłuższy okres czasu na naszej sieci serwerów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.10.2014 o 13:02, <span itemprop= napisał:
Ktoś tu podejmuje decyzje za mnie; ja nawet nie mam pojęcia o tym, kto dołączył mnie do zacnej grupy zwanej "Reporter".

Nie pamiętasz jak Nas prosili o to by pomóc im w Pochylnia News ? :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.10.2014 o 15:50, Vanilla napisał:

To pamiętam, ale chciałam pomóc jednorazowo - od serca!  aniolek.gif

Teraz zapierdalaj w pole zbierać ziemniaki :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@2up

Od serca, to można nalać komuś do kielicha.

@Ana

O DD2 nic nie wspomnieli, więc ciesz się, że chociaż coś powiedzieli :D

W sumie to co można wspomnieć dobrego o dd2? Ludzi nie ma, poziom spadł masakrycznie, adminów też nie ma (poza wyjątkami) - jak to mówią: "jest chujowo, ale stabilnie"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.