Skocz do zawartości

Propozycja od B@aczek


B@aczek

Rekomendowane odpowiedzi

To tak zauważyłem że to nasze kochane forum.

Już troszkę wymarło, z mojego punktu widzenia brakuje trochę kolorystyki kolorów, ale też nie wiem jakie wasze zdanie jest.

Ode mnie jest propozycje by dodać kolory różne:

-Różne tła dla postów grafika coś w tym rodzaju robiłem to przed waszą serwerownią i duży plus to dał inny zupełnie na to inaczej patrzeli.

-Bardziej podejść z punktu graficznego by można tworzyć napisy graficzne wiem że to sporo co tutaj wam daje w propozycje ale mam taką nadzieje że to dobry pomysł.

By to forum przywrócić do życia wiem jak było jak rozmawiałem,  o tym z naszym przyjacielem Riskiem [*] z góry was przepraszam że o nim też piszę ale to żeby inni wiedzieli.

 

Czekam na waszą opinie co o tym sądzicie nie mówcie ani nie piszcie bo to nie jest głupi pomysł lecz trochę czasu na poświęcenie jego trzeba dać :)

 

A nasz Technik by sobie z tym poradził nie mówię od razu lecz z czasem :)

Pozdrawiam B@aczek :) 

Może ktoś przenieść do działy bo go nie zauważyłem z góry przepraszam. :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, B@aczek napisał:

To tak zauważyłem że to nasze kochane forum.

Już troszkę wymarło, z mojego punktu widzenia brakuje trochę kolorystyki kolorów, ale też nie wiem jakie wasze zdanie jest.

Ode mnie jest propozycje by dodać kolory różne:

-Różne tła dla postów grafika coś w tym rodzaju robiłem to przed waszą serwerownią i duży plus to dał inny zupełnie na to inaczej patrzeli.

-Bardziej podejść z punktu graficznego by można tworzyć napisy graficzne wiem że to sporo co tutaj wam daje w propozycje ale mam taką nadzieje że to dobry pomysł.

By to forum przywrócić do życia wiem jak było jak rozmawiałem,  o tym z naszym przyjacielem Riskiem [*] z góry was przepraszam że o nim też piszę ale to żeby inni wiedzieli.

Jestem ZA.. Trzeba przywrócić forum do życia, teraz wygląda to forum ponuro (sory ze używam właśnie takiego słowa). Można je ożywić, dodać jaśniejszych kolorów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "jakie wasze zdanie jest" powinno być "jakie jest wasze zdanie"

2. "brakuje trochę kolorystyki kolorów"?

3. Nie "serwerownią" tylko siecią serwerów.

Jest masa błędów stylistycznych, interpunkcyjnych oraz tekst jest napisany chaotycznie, dzięki czemu trudno go zrozumieć (oczywiście każdy może popełniać błędy ale jest ich tyle, że ciężko odczytać).

Po "odszyfrowaniu" tekstu stwierdzam...

-"różne" przydały by się żywe kolory na naszym forum

- co do tego drugiego.. Nie jestem przekonany do takiego pomysłu. Trzeba w to dużo czasu poświęcić, więc chyba nikt się tego nie podejmie.

 

Na koniec 

"Czekam na waszą opinie co o tym sądzicie nie mówcie ani nie piszcie bo to nie jest głupi pomysł lecz trochę czasu na poświęcenie jego trzeba dać " 

Jesteś niezdecydowany. Najpierw piszesz, że czekasz na naszą opinię ("Czekam na waszą opinie co o tym sądzicie")  po czym piszesz, żeby się nie wypowiadać ("nie mówcie ani nie piszcie bo to nie jest głupi pomysł").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po co grafik miałby mieć różne tła w poście? Chcesz by na forum powstała jakaś tęcza?

2. Mówisz o wyborze czcionek żeby można było dobrać bardziej zajebiste litery niż standardowe?

Nie sprecyzowałeś swojej propozycji, mam nawet wątpliwości, że zrozumiałem o co chodzi.

Jeśli już powstał temat związany z grafiką na forum to się wypowiem dodając jedną małą uwagę:

Grafika w dziale serwerów wygląda jakby była robiona w programie ,,Paint'' - wypadałoby wykonać coś bardziej zajebistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Invisible napisał:

Grafika w dziale serwerów wygląda jakby była robiona w programie ,,Paint'' - wypadałoby wykonać coś bardziej zajebistego.

????

A co do propozycji, to uważam to za totalna głupotę. Pierwszy raz od dawna forum ma świetny styl, w którym niczego nie brakuje, a ty jakieś kolory wymyślasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fan Zenka napisał:

Najbardziej odpychające dla ludzi są posty takie, jak post autora tego tematu.

Jakoś nie sądzę że zbędna decyzja jak ktoś rozumie i jest w stanie się tego podjąć 

nie jedno widziałem takie coś na forach i nagle dużo osób zaczyna się rozpisują się w różnych działach 

to mi odpowiedź uzasadnij czemu zbędna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomeczku, przejaraleś już mózg. Ja piszę o chujowości Twoich wypowiedzi, bo głupotą zajeżdża bardziej niż podczas odkrywania nietolerancji laktozy u swojego kota, a Ty odpisujesz co jadłeś na śniadanie, gdy zaspałeś do roboty i mialeś tylko chwilę na zrobienie kanapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...