Skocz do zawartości

Ban od Admina LucyFear


Szwagier-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Szwagier
Godzina, data zdarzenia: 

06.03.2017 - 16:46:11


Mapa: dd2  Pochylnia.pl [OnlyDD2][CS:GO SKINY] @ Zabijaka.pl (de_dust2)
Opis zdarzenia: Hej . Wbiłem na serwer . gram sobie tu BAN od Admina LucyFear Powod " czitujesz " co jest grane ?? nie wiem co to czitowanie w zyciu tego nie robilem i nie zamierzam ... za stary jestem na takie glupoty ... czlowiek wbija sobie pograc a tu bany sie sypią ... proszę o wyjasnienie tej sytuacji 
STEAM_ID / IP:   STEAM_0:1:31754065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LucyFear napisał:

 włączyłem halucynację zacząłeś strzelać w postać przy "dolnym trupie"

Czasem halucynacje widzą czyste osoby - plugin może się bugować (dlatego macie dodatkowo ESP by nie sugerować się tylko halucynacjami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LucyFear napisał:

Podglądałem Cię na spect-ie  i ewidentnie widać było WH podczas, gdy włączyłem halucynację zacząłeś strzelać w postać przy "dolnym trupie"

http://d1.hltv.org.pl/srv21641/DD2-1703061619-de_dust2.dem.zip

Przejrzałem całe demko i niema tam oskarżonego ... skoro nie rozpisujesz to chociaż byś zapodał odpowiedni link ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko wejsc do bazy hltv i samemu wziac... 

Demko z godziny bana - http://d1.hltv.org.pl/srv21641/DD2-1703061639-de_dust2.dem.zip

 

\\Edit.

04: 21 - zaczyna sie gra. 

07:03 - skan na dolnego trupa z mida prawdopodobnie w owa wlasnie halucynke. Jako ze na krawedziach to pewnie zbugowana. Zaraz po tym ban. 

Demko czyste wiec Ub i temat do zamkniecia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie mogłem zająć się tą sprawą wcześniej

runda 4 : rozpoczęcie gry - dead od granatu ..ok

runda 5: po zdobyciu 3 fragów nie wiem czemu zainteresowałem się nim

runda 6: od 1:44 min zacząłem włączać i wyłączać halucynację ( musiała się uaktywnić ) 1:38 pokazała się w miejscu, gdzie dokładnie skanował gracz w 1:35min uprzednio przyglądając się chwilę mimo iż 2 sek wcześniej przebiegł i nikogo w dolnym trupie nie było. Zanim zdążyłem wyłączyć w/w hal. pojawiła się ona jeszcze między skrzyniami na CT po czym gracz wybiegł i w 1:27min zabił gracza, który był AFK. Widziałem to na spect-cie i to była moja podstawa do przyznanie graczowi Bana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnego wh nigdy nie mialem i nie zamierzam miec za stary jestem na takie glupoty ... ponad 3 godziny juz czekam na rozpatrzenie sprawy , dalej nic ... :/ chciałbym sobie normalnie najzwyczajniej w swiecie wejsc i pograc w csa na Waszych serwerach ... a przez  brak doswiadczenia Admina niestety nie mam takiej mozliwosci jak narazie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...