Skocz do zawartości

wróciłem a tu jakieś nobki biegaja


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Zenek Sztacheta
Wiek:  26
Znajomość AMXX (0/8): 1000 banów więc pewnie słaba
Doświadczenie:  swego czasu admin na 2 tutejszych serwerach
Staż w CS'a:  nie liczę
SteamID: Zenek Sztacheta" 895 STEAM_0:1:46672923
Link do profilu na banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:46672923
Link do profilu na GameTracker: nie ogarniam tej strony
Kontakt: forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  pare tysiecy banów na tym serwerze, wbiłem maks lvl i mi się znudziło na jakiśczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie:

 

- Gametracker leży. masz przegrane 157 minut, co daje zaledwie 2,5 godziny, gdzie wymagane jest minimum 15,

- Nie masz pojęcia czym jest Gametracker,

- Nie znam Ciebie z serwera,

- Mała aktywność na serwerze, przez ostatni tydzień byłeś na nim 3 razy i to na krótko,

- Nie umiesz jasno określić jak radzisz sobie z AMX,

+ Wiek,

+ Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, nie widzicie mnie na serwerze wiem o tym i nie zobaczycie, z tej racjci że ja mam problem z zobaczeniem przynajmniej jakiegos gracza steam po 20 a jakbym zobaczył admina to chuba bym umarł na zawał, dalej przegrane godziny, śmiem twierdzić że mam przegrane więcęj niż wy, gdzieś ma nawet zarejestrowane konto na tym serwerze ale nie pamiętam loginu tym bardziej hasła, raptem mam tylko 386 godzin na steamie w csa gdzie nie oszukujmy się grałem na pochylni tutaj i na fajnym serwerze jakimś codzie też pochylni  którego nie ma, amxx też nie umiem obsługiwać, raptem przez długi okres byłem adminem tutaj na 2 serwerach coś koło roku, tak przez przypadek klikałem i nikt się nie gapnął że nie umiem obsługiwać, te parę tysięcy banów to czysty przypadek,  za mao gram? zapraszam admina na serwer między 20 a 23 wtedy podbiję godziny, chyba że kogoś jara bycie jechanym przez aim bota to fajnie ma w życiu, nie mam pojecia czym jest gametracker trudno, wcześniej też nie miałem, i nie będę miał, mam za to pojęcie jak zbanować gościa któremmu nie wyszło w życiu i irytuje innych

 

zapraszam na dół strony  pomiędzy wypowiedz joo i twina, 165 godzin non steam na tym serwerze , plus 300 steam,  zapraszam do pzebicia, o pszepraszam oszukałem, w linku który podała wyżej madzia w players seen on servers jest 21k minut na tym serwie co daje 350 godzin, także jestem świeżakiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, zenek132 napisał:

Ta, nie widzicie mnie na serwerze wiem o tym i nie zobaczycie, z tej racjci że ja mam problem z zobaczeniem przynajmniej jakiegos gracza steam po 20 a jakbym zobaczył admina to chuba bym umarł na zawał, dalej przegrane godziny, śmiem twierdzić że mam przegrane więcęj niż wy, gdzieś ma nawet zarejestrowane konto na tym serwerze ale nie pamiętam loginu tym bardziej hasła, raptem mam tylko 386 godzin na steamie w csa gdzie nie oszukujmy się grałem na pochylni tutaj i na fajnym serwerze jakimś codzie też pochylni  którego nie ma, amxx też nie umiem obsługiwać, raptem przez długi okres byłem adminem tutaj na 2 serwerach coś koło roku, tak przez przypadek klikałem i nikt się nie gapnął że nie umiem obsługiwać, te parę tysięcy banów to czysty przypadek,  za mao gram? zapraszam admina na serwer między 20 a 23 wtedy podbiję godziny, chyba że kogoś jara bycie jechanym przez aim bota to fajnie ma w życiu, nie mam pojecia czym jest gametracker trudno, wcześniej też nie miałem, i nie będę miał, mam za to pojęcie jak zbanować gościa któremmu nie wyszło w życiu i irytuje innych

 

zapraszam na dół strony  pomiędzy wypowiedz joo i twina, 165 godzin non steam na tym serwerze , plus 300 steam,  zapraszam do pzebicia, o pszepraszam oszukałem, w linku który podała wyżej madzia w players seen on servers jest 21k minut na tym serwie co daje 350 godzin, także jestem świeżakiem

 

Ale gościu na chuj Ty się od razu oburzasz? Przecież nikt Ci jasno nie napisał że NIE dostaniesz tego admina tylko żebyś dopracował kilka kwestii które są wymagane (m.in. czas na serwie, zapoznanie się z "ówczesnymi" graczami (Bo jak widać jesteś z tej sławetnej "starej" ekipy), a osoby które zagłosowały na NIE w podaniu najwyraźniej Cię nie znają i dlatego ich wybór jest taki a nie inny. Spełnij te wymagania i wtedy pisz podanie a na pewno dostaniesz tego admina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek co Ty tu wypisujesz to mój łeb nie ogarnia. Tylu bzdur dawno nie czytałem w podaniu na admina. Po pierwsze co mnie obchodzi że grałeś tutaj 6 lat temu ileś tam godzin. Adminów nie wybiera się za zasługi w przeszłości tylko na podstawie tego co sobą reprezentujesz w tym momencie ale o tym później. Mówisz że po 20 nie ma graczy steam. To chyba pechowo trafiłeś, bo śmiem twierdzić, że w późniejszych godzinach więcej graczy steam gra (może powinienem Ci screena pokazać żeby udowodnić?), choć nie jest to reguła. A to chyba że względu na to że dzieciaków zazwyczaj nie stać na steama i to że kładą się do poduchy powoli po tej 20. Kolejna sprawa, pomijając fakt ilu młodszych graczy pogrywa na serwerze to akurat na większości serwerów od godziny 20-21 liczba graczy potrafi drastycznie spaść, ale to zależy zarówno od dnia, warunków pogodowych na zewnątrz i  .. znalazło by się jeszcze coś. A już tym bardziej admini nie są już tak konieczni skoro serwer świeci pustkami choć idzie ich spotkać, czasami nawet mnie, choć przyznaję że po godzinie 22 czasu polskiego rzadko, nawet mało ludzi wtedy jest. Nie mniej jednak domyślam się, że z głowy podałeś informacje o aktywności adminów. A próbą zwiększania swoich szans na przyjęcia na admina poprzez naciąganie faktów dobrze o Tobie nie świadczy. Skoro sam ledwie się pojawiasz na serwerze to jak możesz tego wymagać od innych? Jeszcze jak ktoś wspomniał wyżej nawet nic na forum nie zgłaszaleś że jakieś odpały są. Przechodząc do faktów:

+ wiek chociaż tu mam wątpliwości czy tyle masz
+ steam

+/- powiedzmy że miałeś tu kiedyś admina
- nie ogarniasz nawet game trackera który jest banalny
- na podstawie tego co piszesz to po prostu gwiazdorzysz zamiast napisać normalnie (przykład - Twoja znajomość amxa)
- GT jakbyś dopiero zaczął grać zresztą przecież tak jest, nikogo nie obchodzi co było kiedyś tylko teraz
- argumentacja jest dla mnie tak słaba że zostawiając puste pole byś mnie bardziej przekonał i wbicie max lvla kiedyś tam nie ma tu nic do rzeczy, szczególnie jeśli w przeszłości były rzadsze resety niż teraz (pewnie raz na rok)

I w ogóle zgadzam się z postem @wQ. a nawet jak złożysz podanie ponownie to mojego głosu nie będziesz miał, aczkolwiek to już nie zależy ode mnie czy Cie przyjmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wQ. napisał:

Fakty? No to teraz moja kolej. 

Po 1 podajesz jakies tematy sprzed 6 lat XD i Ty chcesz za "stare usługi" dostać admina na serwerze? Beka. Sam napisałeś "Ta, nie widzicie mnie na serwerze wiem o tym i nie zobaczycie" no i Ty chcesz admina dostać? XD 

po 2 1000 banów czyli według Ciebie klikniecie w amxmodmenu 4 przycisków to znaczy, że jesteś perfekcjonistą w amxx? 

po 3 NIBY TYLE CZITERÓW, ŻE SIĘ GRAĆ NIE DA ale zero (zero, ZERO, 000000) zgłoszeń na forum, pozderki

po 4 "Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  pare tysiecy banów na tym serwerze, wbiłem maks lvl i mi się znudziło na jakiśczas " więc teraz też pograsz trochę, wbijesz lvl i znudzi się znowu?

po 5 tak kuhwa jesteś świeżakiem bo wracasz po x latach i nagle z dupy składasz podanie o admina gdzie osoby KTORE TERAZ GRAJĄ NA SERWERZE Ciebie nie znają.

 

Wyżej srasz niż dupe masz. 

1. A dlaczego mam nie podawać masz realne fakty i liczby, mam sięwstydzić wyrobionych godzin, i tego że jednak trochę tu podziałałem, pszepraszam załoze nowe konto, bo własne dokonania to wstyd

2. jak sam widzisz pytanie o amx jest głupie, nauka obsługi zajęła mi 15 minut kiedyś, małpę mozna nawet nauczyć obsługiwać, nie mówię ze jestem perfekcjonistą ale też nie mówięze jesem downem co ma problem sz obsługa prostej nakłądki

3. zanim ktoś ruszy dupsko na forum on i tak zmieni ip, to daje efekt na bierzącej banowaniu

4, tak, a co mam się zadeklarować na 10 lat??   rozumiem że ty nie oddasz admina do końca tego serwera??

5. a po co mają mnie znać, mgę grać i 5 lat i jedyne czego siedowiedzą to mój nick, ale jak sam wiesz to ma też dobre stroy, wchodzi admin na serwer haki on, wchodzi nieznany i wpadka

6, zachowujecie się tak jakby mi zależało na tym aż tak bardzo, słuchajcie chce sobie pograć godzinie czy 2 bez odpałów i tyle, ja skorzystam wy możecie też, nie ja nic nie tracę,

7, pewnie mógłbym się nauczyć obsługi game trackera ale mi się nie chce

8. skoro przechodzimy do tematów srania to rzeczywiście sram wyzej na twoją twarz bo jesteś wyzszy lekko niz moja dupa

9. jestem chamski bo mogę

10. rzeczywiście może pechowo trafiłem dzisiaj był nawet admin, ale jakiś aim grał przez 3 mapki i wyjebane jaja, to nazwijmy profesjonalizmem

11. nie nie jestem osobą potulną, zawsze odpowiem w takim samym tonie jak osoba która do mnie pisze czy mówi, precz z wazeliiarzami,

12. nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać, bo mogę

13. sracie siejakby to był istotny temat, to jest tylko zwykłe podanie na admina, napiszcie mi znowu długie opisy dlaczego nie tylko nie używajcie ostych słów bo możecie się pociąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na złą osobę amebo.

1. Bo kurwa to było kiedyś i to co było kiedyś w większości znaczy gówno teraz? Wtedy mogłeś być perfekcyjnym adminem a teraz kompletnym debilem ( i co do drugiego jak na ten moment się zgadza) 

2. Głupie? By dowiedzieć się  jakie masz umiejętności związane z ammx na stanowisko którego amxx jest podstawą? To może w ogóle wypierdolmy regulamin, podanie, wzory i te sprawy bo to głupie. 

3. Mam nadzieję, że tak jak cziter rusza dupe by zmienić ip tak Ty ruszysz dupę po słownik bo to co Ty wypisujesz tutaj to jest tragedia, w każdej przeglądarce błędne wyrazy są podkreślane na czerwono, ale nie, po co poświęcić moment by się nauczyć pisać, lepiej być amebą umysłowo, to wygodniejsze. 

4.  No rozmowa z debilem. Nie, ale takim zachowaniem pokazujesz, że Tobie admin może się znudzić po dniu, więc po chuj nam admin an jeden dzień?

5. No nie wiem po co mają Ciebie znać, zastanówmy się, hmm? Bo może kurwa będą z Tobą adminować razem na serwerze i wypadało wiedzieć czy jesteś w porządku osobą i coś tam wiesz, zgłaszasz czity na u@ lub na forum, pokazując, że masz jakąś wiedzę a nie pierdolić głupoty typu  A BO JA MIAŁEM 6 LAT ADMINA TO JESTEM ZAJEBISTY I MAM DOŚWIADCZENIE WIĘKSZE NIŻ WY WSZYSCY TUTAJ RAZEM WZIĘCI DO KWADRATU

6 Zachowujemy się tak, bo pierdolisz takie głupoty, że aż żal czytać i strach pomyśleć, że taka ameba może admina dostać. 

7. o kurwa, obługa GT jest taka skomplikowana, skoro poradziłeś sobie z amxx w 15 min to i kurwa z gt powinieneś sobie poradzić, bo wystarczy wejść, wkleić ip i wkleić swój nick, ale lepiej pierdolić, że to niepotrzebne, boshe. 

8 i 9 łączą się do tego, że naprawdę jesteś debilem i nie dociera do Ciebie krytyka, jesteś chamski? o kurwa, pierwsza taka osoba spotkana w internecie, co teraz mam zrobić? 

10.  i nadal 0 zgłoszeń, ale płakanie wygodniejsze bo nic nie muszę robić więcej.

11 nie interesuje mnie kim jesteś a kim nie, nie musisz tego pisać, wszyscy widzą, żę jesteś debilem. 

12. wyjebane mam na Twoje przekonania i Twoje racje, wszyscy widzą jak jest. 

 

Powtarzam

Wyżej srasz niż dupe masz, myślenie nie jest zabronione ale niektórzy boją się to robić jakby było :| 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podania, liczby tysięczne banów nie wpływają na twoje doświadczenie z adminem , amxmodmenu i okiem do czitów. Ogólnie ten wymóg dotyczący x/x znajomości admina w wersji na forum moze i sięgać 10/8 , niemniej jednak wszystko okazuje sie wtedy jak siadasz z adminem na serwer, czyli ile kiedyś rozdałeś ulotek czy banów nie wpływa na nic, i nie możesz się tym faktem zasłaniać. To samo się tyczy levlów, poziomu w ranku i innych bajerów które liczą się tylko w grze, i w niej zostają..

Coś tam Cie dzisiaj na serwerze widziałem, i w godzinach 20-23 byłem na nim przez ten cały czas. Nie potrafie powiedzieć jasno czy masz oko do czitów(jak wyżej wspomniałem), raz mi dzisiaj pomogłeś co nie zauważyłem typa na aimie, rzeczywiście to było jakieś skaczące gówno co w większej mierze nic nie robiło, ale takie czity są praktycznie wszędzie i nie mogę stwierdzić czy rozpoznałbyś czity bardziej się maskujące - to jest trochę niezwiązane z wymogami, ale z drugiej strony rozdałeś ponad tysiąc banów, tak to sprecyzowałeś więc nie dziw się dlaczego tak podchodzę pod ten temat. Dodając do tamtego zgłoszenia nie było skierowane bezpośrednio do admina (u@) więc takie zgłaszanie czitów na niskim poziomie.

I teraz znowu przejdę do podania, ale teraz inną kwestie poruszę, mianowicie twojego podejścia do sprawy odpowiedzi/posty wskazują na niezbyt duży ogar sprawy i możliwe konflikty z adminami i graczami, skoro uważasz się za osobę chamską jest to prawie równoznaczne z tendencją do spin z ludźmi, nie mam ochoty cytować co , jak , gdzie napisałeś bo doskonale wiesz, a dodam tylko że od osoby na stanowisku admina czegoś innego się wymaga To Cie ewidentnie skreśla z roli admina, uwierz że natrafiłem na wiele typów takich osób i są kłopotliwe, a potem starają się psuć opinie serwera i wszystkiego co im nie pasuje.

Stanowcze Nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że już się wypowiedziałem w tym podaniu, postanowiłem jeszcze coś dodać od siebie.

 

@zenek132 gościu, to co Ty tutaj odwalasz w podaniu, to jest jakaś masakra. Nie dość, że to co napisałeś w pierwszym poście, jest praktycznie w ogóle nie przekonywujące, to jeszcze bronisz swojego stanowiska próbując pokazać, jakim Ty to kozakiem nie jesteś. Osoby wypowiadające się tutaj próbują wytknąć Twoje błędy w rozumowaniu i interpretacji ich wypowiedzi, a Ty nie przyjmujesz krytyki i spinasz zada, dodatkowo pokazując jak bardzo słoma z butów Ci wystaje (przynajmniej nie potrzebujesz słomek do drinków z palemką w barze).

 

Sorry, ale takie osoby jak Ty, powodują tylko problemy. Patrząc na styl Twojej wypowiedzi, uważam, że niewiele potrzeba, żeby powstały konflikty pomiędzy Tobą a graczami na serwerze. Dodatkowo też mam wrażenie, że będziesz rozdawał bany wg własnego "widzimisię", zależnie od tego jaki będziesz miał humor. Powyższe sprawi, że jak tylko gracze zobaczą Ciebie na serwerze, będą najnormalniej w świecie wychodzić z gry, bądź będą grali po prostu gdzie indziej, a Ty będziesz biegać sobie na GXP razem z HLTV. To przyczyni się do spadku serwera w rankingach i obniżenie jego renomy wśród ludzi. 

 

Majster, odpuść sobie to podanie, nic z tego nie wyjdzie. Pozdro 600!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wQ. napisał:

Trafiłeś na złą osobę amebo.

1. Bo kurwa to było kiedyś i to co było kiedyś w większości znaczy gówno teraz? Wtedy mogłeś być perfekcyjnym adminem a teraz kompletnym debilem ( i co do drugiego jak na ten moment się zgadza) 

2. Głupie? By dowiedzieć się  jakie masz umiejętności związane z ammx na stanowisko którego amxx jest podstawą? To może w ogóle wypierdolmy regulamin, podanie, wzory i te sprawy bo to głupie. 

3. Mam nadzieję, że tak jak cziter rusza dupe by zmienić ip tak Ty ruszysz dupę po słownik bo to co Ty wypisujesz tutaj to jest tragedia, w każdej przeglądarce błędne wyrazy są podkreślane na czerwono, ale nie, po co poświęcić moment by się nauczyć pisać, lepiej być amebą umysłowo, to wygodniejsze. 

4.  No rozmowa z debilem. Nie, ale takim zachowaniem pokazujesz, że Tobie admin może się znudzić po dniu, więc po chuj nam admin an jeden dzień?

5. No nie wiem po co mają Ciebie znać, zastanówmy się, hmm? Bo może kurwa będą z Tobą adminować razem na serwerze i wypadało wiedzieć czy jesteś w porządku osobą i coś tam wiesz, zgłaszasz czity na u@ lub na forum, pokazując, że masz jakąś wiedzę a nie pierdolić głupoty typu  A BO JA MIAŁEM 6 LAT ADMINA TO JESTEM ZAJEBISTY I MAM DOŚWIADCZENIE WIĘKSZE NIŻ WY WSZYSCY TUTAJ RAZEM WZIĘCI DO KWADRATU

6 Zachowujemy się tak, bo pierdolisz takie głupoty, że aż żal czytać i strach pomyśleć, że taka ameba może admina dostać. 

7. o kurwa, obługa GT jest taka skomplikowana, skoro poradziłeś sobie z amxx w 15 min to i kurwa z gt powinieneś sobie poradzić, bo wystarczy wejść, wkleić ip i wkleić swój nick, ale lepiej pierdolić, że to niepotrzebne, boshe. 

8 i 9 łączą się do tego, że naprawdę jesteś debilem i nie dociera do Ciebie krytyka, jesteś chamski? o kurwa, pierwsza taka osoba spotkana w internecie, co teraz mam zrobić? 

10.  i nadal 0 zgłoszeń, ale płakanie wygodniejsze bo nic nie muszę robić więcej.

11 nie interesuje mnie kim jesteś a kim nie, nie musisz tego pisać, wszyscy widzą, żę jesteś debilem. 

12. wyjebane mam na Twoje przekonania i Twoje racje, wszyscy widzą jak jest. 

y

Powtarzam

Wyżej srasz niż dupe masz, myślenie nie jest zabronione ale niektórzy boją się to robić jakby było :| 

1. Widzę że trafiłem na złą osobę, wiesz co odróżni cię od czitera, to że on jest uciążliwy w grze a ty jesteś uciążliwy w internecie typowy polski burak który obraża w necie, nie to nie jest fajne raczej zwyczajne dno, mogę bć debilem, ale to i tak lepiej niż ty, więc dzięi za komplement

2. amxx jest tak łatwy że młpa by się nauczyła, napewno przez t6 lat stało się tak skomplikowanym narzędziem że mało kto to ogarnie,  mam kilka tysięcy rozdanych banów, niewiele odwołań , mam się ograniczaś do 8 stopniowej skali?? jak to  wycenisz?? masz pomsł jak obiektywnie do tego podejśc, wolę doświadczenie niż sztuczne liczby, zresztą jak to sprawdzisz zweyfikujesz? mogę wpisać 7/8 a tak naprawdę nie wiedzieć co to amxx,

3. kolejny obrońca czystości polskiego języka, mam słabą klawiaturę a aż tak mi nie zależy by dostać admina żeby to poprawiac, dlaczego opiniujesz jak mnie nie znasz? skąd wiesz kim jestem jak żyję?? po za tym wiesz co obciagnę ci loda jak na poprawnm pisaniu na podrzędnym forum zarobisz przez rok przynajmniej 5 miesięcznie, umiesz fajnie, zarób na tym, nie chwal się umiejętnościami i wiedzą na której ie jesteś w stanie zarobić taka drobna rada życiowa, bo tak jestem w stanie poprawić niektóre błędy literowe ale podkreśle nie chce mi się

4. Nie powiedziałem że na 1 dzień ale też nie bęe pisał pochylnia 4 my life, ale jak chcesz napiszę, lubisz moze jak ktoś cięoszukuje?

5, mówię ze mam doświadczenie ale nigdzie nie napisałem że jestem lepszy od was wszystkich, ale jak chcesz napiszę, żebyś poczu,ł się lepiej,

6. dopasowałem siędo twojego poziomu, trzeba byćelastycznym

7. w sumei nawet nie wiem po co to

8 i 9 a ty nie?? wiesz co jako opiekun serwera reprezentujesz naprawdę wysoki poziom kultury, stary wyzywasz gościa z 2 strony polski, co z tobąnie tak??

10, ostatnio jednak spotkałem admina na serwie, fajny gość szanuję, biegaliśmy z jakimś 2 fajnym gościem na ab przez 3 mapki,  fajna gra, gapnął się że jest odpał jak wszedłem na spec na szybką fajkęi luknąłem na gościa, i napisałem że nawet jego ab jest gówniany bo w życiu widziałem lepsze

11. fajnie, i tak lepiej niż ty

12. właśnie że nie wiedzą, ale o prawdach życiowych cięnie będę uczył, t yrób swoje a ja swoje , zobaczymy kto lepiej wyjdzie, dodam że o prawdach życiowych wię około 8 % świata, ale nei powiem ci kto to bo i tak nie zrozumiesz

Powtarzam sram wyrzej bo twarz masz nad moimi pośladkami, widzę że naprawdę sporo się zmieniło, opiekun serwera wyzywa uzytkownika na forum, co to ma być, kultury tu już nie trzeba mieć, brawo widzę że serwery maja coraz lepszych opiekun,ow, pytanie tylko dlaczego jest ich mniej?? dziwne, pewnie to wina lozy masońśkiej,

zwyzywaj mnie teraz, obraź moich starych i nie zpomnij  napisać że jakbyś mnie spotkał w realu to byś mi nawalił, ile ja już tego przeżyłem,, ale cały czas pojawia się ktoś nowy, fajnie że piszesz do mnie ale jak łądnie się przyjrzysz zobaczysz że wcale nie jesteś ode mnie lepszy,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...