Skocz do zawartości

145# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o takie "normalne" poprawki to na szczęście nie miałem :D Ale jeśli chodzi o maturalne to niestety mam obecnie z matematyki i będę pisał właśnie za 3 dni :( (Gdyby ta jebana suka nie podała sciągi do rzędu obok to miałbym ponad 50% jak nie lepiej). Pewnie znajdą się tacy co napiszą "Trzeba było się uczyć itp. itd. bla bla bla" Ale prawda jest taka, że gdyby nie ta suka to bym dzisiaj był spokojny a tak to nakurwianie tych jebanych równań, funkcji i chuj wie czego przez 24/7 rzygać się już chcę... 

@wQ. Z jednej strony racja. z 2-giej zaś jakbyś był wtedy w mojej skórze to miałbyś podobne odczucia :v

@GandalfSzary A no takim jak większość zdających :v Dla mnie matma to jest czarna magia i wielokrotnie to podkreślałem. Nie wstydzę się tego, że piszę odnośnie ściągania na maturze z tego przedmiotu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie od początku podstawówki do końca liceum poprawki nie miałem, maturę zdałem za pierwszym razem. Dopiero w szkole policealnej miałem kampanię sierpniową na Techniku informatyku i musiałem też semestr jeden powtarzać. 



@Frodo Baggins jakim jebanym botem trzeba być, żeby ściągać na maturze? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z historii i WOS'u, w 2 gimnazjum, ale historię zaliczyłem wzorowo, bez żadnych błędów. Z WOS'em było gorzej, bo była akurat wredna nauczycielka, która bardzo drażniła. Jej głupia mina sprawiała, że wszystko czego się uczyłeś przez prawie całe wakacje, zapominałeś momentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...