Skocz do zawartości

Podanie: OlciaxP


OlciaxP

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  OlciaxP
Wiek: 22
Znajomość AMXX (0/8):   4-6, miałam dostęp do admina przez miesiąc czasu, korzystałam trochę z AMX'a, dodatkowo znam kilka komend właśnie typu zrobienia ss'a, a także banowanie poprzez konsole, ale z racji długiej przerwy i krótkiego czasu bycia adminem wypadałoby to odświeżyć, co w sumie zajęłoby z 20min :D
Doświadczenie:  Miesiąc czasu adminowania w zastępstwie.
Staż w CS'a:  13/14 lat, zaczęłam coś koło 8/9 roku życia.
SteamID:  STEAM_0:1:45094767 
Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:45094767
Link do profilu na GameTracker:  https://www.gametracker.com/player/OlciaxP/145.239.237.108:27385/
Kontakt:  Steam:  https://steamcommunity.com/id/olciaxp/
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:   Jestem osobą dość aktywną na serwerze. Jestem wstanie poświęcić dziennie po 3h w dni pracujące (z rana) oraz stosunkowo więcej w dni wolne (pracuje w systemie 3/4 dni pracy reszta wolna) co umożliwia mi to dłuższe przesiadywanie. Na serwerze nie mam problemu dogadac się z ludźmi niezależnie od wieku, także zapraszam nawet i do posmiania się na tsie. Akceptuję każdego chyba, że już naprawdę jest irytującym dzieckiem z mikrofonem w rzyci to wiadomo, że taki osobnik przeszkadza nie tylko mi ale również i pozostałym użytkownikom. Jestem z reguły osobą otwartą i z dystansem do siebie co sprawia, że nie dostaje wscieklizny macicy przy irytującym męskim hm określe to ładnym słowem internetu - stulejarzem, z reguły opanowana. Trzymam się zasad i regulaminu co przekłada się na utrzymywaniu swoich obowiązków na serwerze w przyszłości. Liczę subiektywną ocenę mojej osoby i krytykę, także proszę o nieocenionie mnie pod względem 'bo dziewczyna', bądźmy równi. :)

 

Post edytowany, bo wcześniejszy opis był napisany przez 5latka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na TAK:

 

+ Wiek

+ Amxx

+ Staż w CS

+/- Godzinki na serwerze (oczywiście spełniasz wymagane no ale nie oszukujmy się: im dłużej się kogoś zna, tym więcej o tym kimś wiemy. Stąd też ten "minusik" ) :)

Ponadto zauważyłem (zarówno po sposobie pisania (oczywiście trochę byczków się znajdzie no ale chodzi mi o "sens słów") jak i po wiadomościach głosowych) że jesteś dość ogarniętą osobą, co (według mnie) zwiększa szanse na objęcie tego "zacnego stanowiska" :)

Osobiście dałbym Jej szansę. Powodzenia.

@GandalfSzary A no chyba że tak. Sugeruję się Gametrackerem, stąd mam takie a nie inne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frodo Baggins przegrałem z Olcią więcej godzin niż Ci się wydaje, mimo, że ma tylko 3 ponad wymagane minimum.

 

Wracając do meritum:

Steam +

GT +

wiek +

doświadczenie +/- ale to idzie zawsze udoskonalić

Wredna menda - (joke :D)

Mało zgłaszasz mimo siedzenia ze mną praktycznie że cały czas na serwerze -

 

Ale mimo to zawsze się przyda admin, który może poświęcić sporo więcej czasu dla serwera niż my. Ja od poniedziałku zaczynam nową pracę, więc będę zdecydowanie mniej aktywny niż obecnie, ale cóż, pieniądze z nieba nie spadną. Brać i chuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GandalfSzary a mówiłam, że powiem motylkowi, to orzełki się Tobą zajmą.

 

@Frodo Baggins Tobą też. ^^

 

Co do gametrackera i godzinek, wszystko da się wbić oraz wbijać będą się  dalej. Grałam na tej sieci 6 lat temu jeszcze za czasów zwykłego gungame'a albo właśnie gunXPgame. 

Byczki są, ponieważ podanie pisane na telefonie, jak wrócę do domu to chętnie mogę je poprawić :)

Szanuję ortografie i  staram się nie robić błędów. 

Co do składania skarg na serwerze, wiedząc, że jest admin na serwerze nie skupiam się na 'szukaniu' odpała, tudzież na niego (osoby opalonej) podczas gry nie natrafiam, jeżeli ktoś już mi wpadnie pod lupę to zawsze zgłoszę się na steamie :)

 

@Luczko

Oczywiście masz prawdo do takiego zdania, ale zapraszam również częściej na serwer, bo odkąd gram spotkałam Cię może 2 razy, możliwie, że po prostu gramy w innych porach dnia. Co do "bycia na chwilę", spokojnie, jestem typem domatora, gdzieś się zadomowię, tam zostaje, także o to Przyjacielu nie musisz się martwić:D 

@Luczko Jak najbardziej :)

*post ten będzie edytowany w celu odpowiedzi na Wasze wiadomości, tak aby niepotrzebnie nie spamować w podaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZnF nieznajomość regulaminu szkodzi:
 

"§4. W podaniach mogą wypowiadać się:
- Administrator
- Opiekun serwera
- Autor podania (może nie zgadzać się z wypowiedziami innych osób).
- Osoba z czasem online min. 5 godzin na serwerze w ciągu ostatnich 2 tygodni."

 

Więc pokaż mi najpierw swoje GT pajacu na GXP, a potem się wypowiadaj w podaniu, ok?


EDIT: Już nie musisz szukać, bo widzę, że nie przegrałeś u nas ani jednej minuty, bo składałeś podanie na inny serwer naszej sieci i tam przesiadujesz. To co odjebałeś w tym podaniu jest niezgodne z regulaminem (Paragraf 4, punkt 4 regulaminu działu podania) i zwykłym nabijaniem postów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

+ steam

+ wiek

+ jeśli masz zamiar faktycznie  zaglądać w godzinach porannych

+/- do ogarnięcia 

+/- GT

- staż na serwerze I to jest czynnik który u mnie przewazyl, grasz w sumie od dość niedawna,  było tu kilku co pograli chwilę dostali admina   i tyle ich widzial

- nawet nie widziałem żebyś coś specjalnie zgłaszała

 

@OlciaxP nie chodziło mi o to ile dziennie grasz tylko jak długo grasz na serwerze. Dopiero co zaczęłaś tutaj grać, bo skoro  nie napisałaś swoich innych nickow to mniemam że to Twój jedyny tutaj. 

Gram na ile mam czas I możliwości. Mimo wszystko jestem w topce odkąd serwer miał reset czyli nie tak dawno więc coś tam siedzę.

Moja opinie  przedstawiłem.,  opiekun zrobi co będzie uważał za słuszne i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...