Skocz do zawartości

podanie na admina


?ZIOM?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: The Chosen One.
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8): 6/8
Doświadczenie: małem już dużo razy admina, ale nie miałem czasu żeby grać i musiałem zrezygnować
Staż w CS'a: 4 lata 
SteamID: 2:0:1045102325
Link do profilu na banid:
Link do profilu na GameTracker:
Kontakt: forrum/FB
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Znam się dobrze na adminowaniu potrafię wyróżnić czy gracz ma skilla czy używa jakiś spomagaczy a na tym serwerze gra dużo cheaterów szczególnie od 8-13 może jeszcze długo nie gram na tym serwerze,ale postaram się to nadrobić znam bardzo dobrze AMX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z gorszych podań jakie widziałem. Oczywiście na NIE:

- konto pod podanie

- brak linku do GT I banid, ale widzę że przegrałes mase czasu na naszym serwerze...

- nikt prawdopodobnie Cię  nie zna

- kłamiesz mówiąc że najwiecej cziterow gra w godzinach 8-13, jednocześnie mając przegrane na serverze jakieś pół godziny - mistrz!

Plusów nie chce mi sie wymieniać  bo nic one nie zmienią 

 

@?ZIOM? No super ale wypadało by o tym wspomniec w rubryce 'Nick na serverze" nie sądzisz? W innym wypadku każdy będzie ocenial Twoja aktywność tylko na tym który napisałeś.

@Zeratul no ja nie spojrzałem bo byłem na telefonie ale to i tak by nic nie zmieniło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Luczko napisał:

Jedno z gorszych podań jakie widziałem. Oczywiście na NIE:

- konto pod podanie

- brak linku do GT I banid, ale widzę że przegrałes mase czasu na naszym serwerze...

- nikt prawdopodobnie Cię  nie zna

- kłamiesz mówiąc że najwiecej cziterow gra w godzinach 8-13, jednocześnie mając przegrane na serverze jakieś pół godziny - mistrz!

Plusów nie chce mi sie wymieniać  bo nic one nie zmienią 

Nic dodać nic ująć popieram wypowiedź Luczko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpadasz z bardzo prostego względu. Nie masz konta na platformie Steam, a co za tym idzie podpiętego do niego CS-a 1.6. Z osób, które wypowiedziały się powyżej po prostu tego nie zauważyły, ale podałeś Steam_ID prosto z wersji NS. Sorry majster, ale 1.6 na Steamie to jest podstawa, żeby w ogóle startować na admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...